Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero

INA
INA

18/03/2024

Një nga ngjarjet më të komentuara gjatë Big Brother VIP Kosova 2 nuk ka dyshim se ishte deklarata e Linda Halimit për Bleron.

Në një nga spektaklet, këngëtarja nga Vitia hodhi akuza për artistin se kishte tentuar ta ngacmonte, duke e ftuar në një dhomë hoteli.

I ftuar në programin e Ermal Peçit ‘E diela jonë’, këngëtari tregoi të vërtetën e tij dhe faktin se sa e vuante në izolim se si familjarët do e kishin pritur këtë.

Blero mes tjerash deklaroi se e ka falur Lindën, por nuk ka për t’ia harruar kurrë.

“Kur një njeri e ka mizën pas veshit fillon e argumenton dhe bërtet, kjo gjë nuk ndodhi me mua. Secili ka edukatën e vet deri ku do me shku, unë s’do kisha guxuar me shpik një gjë të tillë siç bëri Lindita. Brenda mendova që kjo po e bën për lojë, për tu ngritur, por kur dola jashtë pashë që jo vetëm që nuk është ngritur por është ulur”, u shpreh ai.

I njëjti theksoi: “Ajo e ka bërë për vemendje por kjo është një vëmendje e keqe. Jam njeri që fal por nuk harroj kurrë”.

Linda veç kësaj hodhi edhe shumë deklarata bombastike për banorët e tjerë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ