Al Hilal konfirmon lëndimin e Neymar, braziliani do t’i nënshtrohet operacionit

INA
INA

19/10/2023

Skuadra e Al Hilal e ka konfirmuar lëndimin e Neymar Jr.

Braziliani ka pësuar një lëndim në ndeshjen ndaj Uruguajit, të cilën “Selecao” e humbën me rezultat 2-0.

Klubi arab ka njoftuar se Neymar ka lëndaur Ligamentit Kryqëzues Anterior dhe Meniscus në gjurin e tij, dhe do ti nënshtrohet operaciont.

“Testet mjekësore që iu nënshtrua “NEYMAR”, konfirmoi lëndimin e Ligamentit Kryqëzues Anterior dhe Meniscus në gjurin e tij, ai do të kalojë nëpër operacion dhe më pas një program trajtimi që do të përcaktohet më vonë..
Kthehu më i fortë Neymar Jr.”, thuhet në njoftim.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

INFO

NA NDIQ