Al-Nassr eliminohet nga Kupa e Mbretit, Ronaldo “shpërtheu” në nervozë ndaj skuadrës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/04/2023

Al-Nassr është eliminuar nga Kupa e Mbretit në Arabinë Saudite pas disfatës 1:0 në gjysmëfinale, nga skuadra Al-Wehda.

Ylli portugez, Ronaldo, derisa po largohej nga stadiumi, nga kamerat u kap duke bërtitur në drejtim të bankës së Al-Nassr, aty ku ishte edhe trajneri i skuadrës, kroati Dinko Jelicic.

Nuk dihet se cilat ishin fjalët e 37-vjeçarit, por sipas pamjeve, ai ishte tejet i frustruar.

https://video.gjirafa.com/embed/untitled-design-13-mp4-7?autoplay=true&c=1

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Liga e Evropes Europa League

Katër ndeshje të tjera emocionuese në “FA Kupën” e Anglisë

mbape real

Mesazhi i Macronit për Mbappen që po bën xhiron e botës: Do na futësh në telashe!

kloop

Lista me 14 lojtarë të Liverpoolit tani janë të lirë për të thyer rregullin e rreptë të Klopp

belingam real madrid

Real Madrid vendos rekord historik në mbrojtje pa dy qendërmbrojtësit dhe portierin kryesor

haland

Erling Haland shënon 5 gola, Man. Siti shpartallon Lutonin

dybala

Shënoi tre gola ndaj Torinos, Dybala: Te Roma shijoj të tashmen, dua të fitoj trofe!

Ilir-Daja-

Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin deri në vitin 2026

xhaka-zvicra

Xhaka: Jam shqiptar, me babë, babgjysh e gjak

Mesi ronaldo

Ronaldo apo Messi? Ja si përgjigjet Deco

INFO

NA NDIQ