Alba: E kam pëlqyer Azemin në fillim, por tani më duket i papërshtatshëm për mua

INA
INA

17/11/2023

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka bërë një deklaratë të fortë gjatë darkës së banorëve të nominuar të javës.

Ajo ka thënë se në nisje të edicionit të dytë të BBVK-së, kishte një lloj pëlqimi për Azemin, por sipas saj, duke kaluar koha, ajo nuk po gjen përputhshmëri me të.

Kam pasur pëlqim për Azemin në fillim, për pamje dhe personalitet, por sa ma shumë që e kam njohur e kam pa që është i papërshtatshëm për mua”, ka thënë pos tjerash Alba.

Çka tha Alba më shumë për Azemin? Kuptojeni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ