Alban Skënderaj dhe Miriam Cani publikojnë këngën “Zemër përmbi zemër” (VIDEO)

Çifti i njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë ardhur sërish me një bashkëpunim.

“Zemër përmbi zemër” titullohet kënga e tyre më e re, përcjell Klankosova.tv.

Këngës gjithashtu i është realizuar edhe videoklipi, ku Albani dhe Miriami bëjnë performanca të ndryshme.

Teksti dhe melodia e këngës janë realizuar nga vet Alban Skënderaj./KlanKosova