Albana Osmani rikthehet në ekran, ku do ta shohim moderatoren?

INA
INA

23/12/2023

Albana Osmani është një moderatore shumë e dashur për publikun shqiptar, e cila prej vitesh i ka munguar publikut. Por më në fund ajo ka vendosur të rikthehet me programin e saj në një “TV” të saj.

“Albana Osmani Show”, do të quhet emisioni i ri i moderatores, i cili do të shfaqet në kanalin e saj në YouTube.

“Një show argëtues do të vijë broadcasting në çdo platformë timen online së shpejti. Ku në këtë hap të parë të vogël “e gjitha nga unë” po nis një rrugë ku vetëm e vetme nuk ndihem, pasi e di që kam gjithë publikun shqiptar me vete, të cilët më bëjnë të ndihem se TV JAM UNË . Ju jam mirënjohëse!”, shkruan Albana Osmani.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ