Albërie Hadërgjonaj e gatshme të futet në Big Brother VIP Albania, ky është kushti i saj rreth pagesës

ina-online
ina-online

23/01/2024

Albërie Hadërgjonaj është një ndër personazhet që shumë do të donin ta shikonin në Big Brother.

Dhe siç thotë vetë ajo, produksioni e ka kërkuar. Mbrëmjen e djeshme Albëria ka zbuluar se ka marrë një ftesë nga BBV për t’u bërë pjesë, por nuk ka pranuar.

“Më kanë kërkuar, por nuk mund të shkoj kur nuk më jep më shumë se ç’mund të bëj vetë”– ka thënë Albërija duke treguar se do e provonte nëse do i ofronin para.

Albërija gjithashtu ka shprehur që do merrte pjesë në “BB VIP Albania” me një kusht të vetëm: “Nëse më paguajnë 10 mijë euro puntatën e pranoj”, ka thënë Albërija, që i bie 80 mijë euro në muaj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ