Albi Nako kritikon Olta Gixharin: Vlerësimi më i shëmtuar i një anëtareje jurie

INA
INA

06/11/2023

Të ftuar në studion e “Dancing With The Stars Fan Club”, ishin Albi Nako, ish-konkurrentja e DWTS Julka Gramo, Ronaldo Sharka dhe partnerja e tij në kërcim Frenki. Mbrëmja e të premtes ishte plot me debat mes Ronaldos dhe Oltës, ku kjo e fundit e konsideroi valsin që ai kërceu me partneren e tij Frenki, si valsin më të shëmtuar. Kaq ka mjaftuar që të shpërthente dhe Ronaldo.

Duke komentuar vendimin e jurisë dhe pikët që i dhanë Ronaldos, Albi Nako shprehet se Olta ka bërë vlerësimin dhe përgjigjen më të shëmtuar të një anëtari të jurisë, sepse ajo duhet të gjykonte nga ana profesionale dhe jo personale.

“Gjatë rrugëtimit kuptova që Ronaldo është një ndër të paktit persona që e donte kërcimin, ndryshe nga disa konkurrentë pa cituar emra. Olta për mua bëri përgjigjen më të shëmtuar e një anëtari të jurisë sepse duhet të gjykojë nga ana profesionale dhe jo personale”, u shpreh Albi Nako.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ