Albin Kurti mbërriti në Çair

INA
INA

11 Gusht, 2023

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka arritur në Çair ku do të bëhet përurimi i rrugës “Adem Demaçi”.

Ai është pritur nga kryetari i komunës së Carit, Visar Ganiu, si dhe kryetarët e Lëvizjes BESA, Alternativës dhe Lëvizjes Demokratike.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

veriu policia manastir

Mali i Zi dënon ashpër sulmin ndaj Policisë së Kosovës

baton haxhiu

Baton Haxhiu: Policia e Kosovës i la të lirë 28 terroristët serbë, mund t’i vriste për 1 orë

artan grubi

Grubi: Tentativë për të nxitur krizë dhe destabilizim të situatës

shkelzen-maliqi

Maliqi: Sulmuesit synonin inskenimin e një masakre ku do të vriteshin pelegrinët dhe murgjit serbë

dimitar kovacevski

Kovaçevski dënon ngjarjet në veriun e Kosovës

Afrim Bunjaku

Sot varrimi i policit Afrim Bunjaku

Lajcak

Lajçak shkruan për domosdoshmërinë e dialogut, s’e përmend faktin se sulmuesit e Policisë së Kosovës ishin terroristë serbë

vlora citaku

Vlora Çitaku: Sot jam me kryeministrin Kurti

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

INFO

NA NDIQ