Albion Rrahmani e takon trajnerin Ilir Daja, e falënderon për mësimet që ia dha (FOTO)

Picture of INA
INA

09/10/2023

Albion Rrahmani është takuar mbrëmë me trajnerin Ilir Daja, me të cilin punoi për dy vjet te Ballkani.

Futbollisti kosovar, i cili po shkëlqen në Rumani me Rapid Bukureshtin, ka zbarkuar në Kosovë për t’iu bashkua Kombëtares së Kosovës për ndeshjet e tetorit.E ndërkohë, ai është takuar me ish-trajnerin e tij, të cilit ia ka dhuruar një fanellë të tij të Rapidit, shkruan “Gazeta Express”.

Ndërkohë, ish-sulmuesi i Malishevës e ka bërë një postim në rrjetet sociale, përmes së cilit e ka falënderuar trajnerin shqiptar për këshillat dhe për mësimet që ia dha në kohën sa punuan së bashku në Suharekë.

Më poshtë mund ta lexoni statusin e përfaqësuesit të ri kosovar.

TË FUNDIT
2 orë
Spanja e para, kombinimet e Grupit B, Shqipëria “e dënuar” të mposhtë iberikët
4 orë
Llogaritë për kualifikimin, ja si kalon grupin Shqipëria
4 orë
Komenti i guxishëm dhe i sinqertë i një vajze serbe
5 orë
Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024
5 orë
Fillon Copa America, Argjentina e nis mbrojtjen e titullin me fitore ndaj Kanadasë

ME TE LEXUARA

15 orë
Daku kërkon falje publike: Falja është burrërore, e bëra në afekt
1 ditë
EURO 2024/ Përplasje “gjigantësh” në “Veltnis Arena”, grupet B e C diskutojnë “hesapet” e kualifkimit
14 orë
Daku kërkon falje për fyerjet ndaj maqedonasve e serbëve
1 ditë
VIDEO/ Daku shau keq maqedonasit Federata e Futbollit e Maqedonisë reagon: të kërkoj falje
14 orë
Spanja kalon në epërsi me autogolin e Calafiorit
1 ditë
Granit Xhaka: Kur kemi nevojë për të, Shaqiri është këtu!

LEXO MË SHUMË

nedim bajrami

Spanja e para, kombinimet e Grupit B, Shqipëria “e dënuar” të mposhtë iberikët

gjasula kombetarja shqiperia

Llogaritë për kualifikimin, ja si kalon grupin Shqipëria

FB_IMG_1718953575861

Komenti i guxishëm dhe i sinqertë i një vajze serbe

arsenal

Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024

mesi-argentina

Fillon Copa America, Argjentina e nis mbrojtjen e titullin me fitore ndaj Kanadasë

roberto baggio

Roberto Baggio rrahet dhe mbahet peng së bashku me familjen në vilën e tij

IMG_3399

UEFA hap hetim disiplinor për Mrilind Dakun

spanja

Spanja kalon në epërsi me autogolin e Calafiorit

mirlind daku

Daku kërkon falje për fyerjet ndaj maqedonasve e serbëve

INFO

NA NDIQ