Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

INA
INA

11/12/2023

Albumi do të përmbaj 12 këngë, ku e veçanta kësaj radhe është se të gjitha projektet do të jenë solo.

Me anë të një fotografie të fëmijërisë, njoftoi fansat që albumi i titulluar “Tjetër” do të dalë në treg me 21 dhjetor.

“Premtoj lot & gëzim,” shkroi ai në mbishkrim.

https://www.instagram.com/p/C0rvkTqqPRs/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-02-14-56-23-976_com.android.chrome-edit

Agravon debati mes Ilnisës dhe Eglës: “Je sjellë si copë m*** “!

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

INFO

NA NDIQ