Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

INA
INA

10/12/2023

Aktorja e filmave për të rritur, Alby the Rydes, ka marrë vëmendje të madhe gjatë qëndrimit të saj në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo tashmë ka zbuluar disa gjëra nga jeta dhe puna e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.E njëjta së fundmi në një bisedë me Lumbardhin dhe Kaderin tregon se është njohur me yllin e PSG-së, Kylian Mbappe.

“Jam njohur me Mbappen në Miami me njerëz që e njohin, kemi ngrënë darkë, marrin shtëpi të madhe në Florida”, u shpreh ajo.

Bukuroshja tutje shtoi: “Kemi qenë në party, bëhemi gati, vijnë vajza nga jashtë”.

Alby ndryshe është komentuar shumë për karrierë profesionale dhe punën që ka bërë prej vitesh

Nëna e një vajze theksoi se puna e saj nisi për shkak të kushteve financiare.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ