Alesia Bami nxjerrë në pah gjoksin gjigant (Foto)

Ajo është një ndër modelet më të komentuara në shtypin rozë, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Alesia Bamin e cila ka disa muaj që është bërë pjesë e emisionit “Stop”.

Çdo paraqitje e saj nuk ikën pa u diskutuar, duke qenë se linjat e saj trupore janë perfekte ku ajo nuk heziton t’i shfaqë shpesh ato dhe për ndjekësit e saj.

E veshur me xhaketë ngjyrë rozë dhe xhinse, teksa ka nxjerrë në pah gjoksin gjigant me bluzën e bardhë ajo po duket mjaft joshëse./GazetaBlic