Alexis Sanchez në Man Utd, shikojeni fotografinë e publikuar nga Lukaku

Romelu Lukaku ka paraqitur flamurin kilian me shenjë tek ‘Djalli i Kuq’, duke paralajmëruar ardhjen e Alexis Sanchezit.

Alexis Sanchez do të transferohet në Manchester United. Sulmuesi i Arsenalit pritet të jetë blerja e re e ‘Red Devils’.

Dyshimet janë shtuar pas një fotografie të publikuar nga Romelu Lukaku.

Sulmuesi belg ka paraqitur flamurin kilian me shenjë tek ‘Djalli i Kuq’, duke paralajmëruar ardhjen e Sanchezit, përcjell “lajmi.net”.

Sanchez ka hyrë në muajt e fundit të kontratës dhe së fundmi kërkohej edhe nga Manchester City. /Lajmi.net/