Alfio flet me banorët e BBV për ndarjen nga Fatma: Kam vuajtur si qeni! (FOTO)

INA
INA

22/01/2024

Kuzhinieri Alfio Rrotani ka folur për ndarjen nga ish-partnerja e tij, moderatorja Fatma Methasani me të cilin kanë një fëmijë.

Teksa ishin duke qëndruar në dhomën e gjumit në një bisedë me Merin, Fationin dhe Heidin, Alfio, u shpreh se e ka përjetuar dhe vuajtur shumë ndarjen nga ish-partnerja e tij.“Pavarësisht gjërave që kanë ndodhur, unë kam kaluar vitet më të bukura të jetës sime. Kam dy vite që jam ndarë, kam vuajtur si kafshë”, tha ai.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6c84c284-999d-418e-bc36-e71adcfa2b2e

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ