Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INA
INA

25/02/2024

Të ftuar në “Fun Club”, Alfred Cako dhe Stresi ndanë mendime të kundërta për lojtarët aktualë të Big Brother VIP.

Sipas Cakos, Romeo do ta fitojë këtë lojë, pasi është i vetëpërmbajtur dhe di si të reagojë. Nga ana tjetër Stresi tha të kundërtën, ndërsa reagimi i tij ishte për t’u mos u humbur.

Biseda:

Cako: E shikoj që Romeo është një lojtar i fortë dhe kandidat për të fituar Big Brother. Ka një vetëpërmbajtje kur adrenalina ngrihet në biseda. Ruan një lloj etike dhe e kupton që është duke u ndjekur online. Di të përmbajë veten dhe di si të ngacmojë kundërshtarët.

Stresi: Nuk mendoj që Romeo po përmbahet shumë në lojë. Tirana është e vogël, është njeri me famë dhe moderator i mrekullueshëm, por nuk e shoh të përmbajtur. Të dalë nga goja e Romeos një fjalë të p… në gojë.

Cako: Parashikoj që Romeo do jetë fituesi

Stresi lëviz nga karrigia: Larg qoftë

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ