Ali Ahmeti bashkë me Musa Xhaferin, u rikthyen dy shokët?!

ina-online
ina-online

17/12/2023

Kryetari i BDI-së, Ali Ahneti është shfaqur në një foto me Musa Xhaferin, bashkëpunëtorin e vjetër, por që së fundi ishin acaruar.

Xhaferi i njohur si “Grupi i zjarrit” në BDI me këtë foto të shpërndarë nga njerez të tij po tregon se ka tejkaluar mosmarrëveshjet me shokun e vjetër të Lëvizjes por viteve të fubdit të BDI, si dyshja e pandarë kreatore e politikave partiake, përcjell INA.

Ata janë fotografuar në një shtëpi të mikut të tyre në Serbicë të Kërçovës,(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1709069274434

Në Beograd sot u festua pavarësia e Republikës së Kosovës

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

INFO

NA NDIQ