Aliti i përgjigjet Limanit: Përkulem para dëshmorëve jo para mentorit tënd, Mickoskit!

Picture of INA
INA

05/10/2023

Shkruan: Rafiz Aliti, komandant Msusi

Fatmir respekt per familjen tane :

po jo edhe pere ty

Po ta beje me dije se as babe e babgjish si kame pase hajdute e matrapaz.

as une e djali jeme jemi mare me rekete e hajdutelleqe nje cente si kemi mare askuje pere sherbime apo punsime.
Familja ime gjithcka qe ka arite e ka arite me djetes e me sakrifice.

Po une Rafis Aliti se kame ule koken para askujte , as para Cervenkofskit , Buckofskit ,Grujefskit, Zaevit e Kovacefskit.

Ase qe e kame ndermende te uli koken para teje si Fatmir ,e As para Mentorit tende Mickofskit.

Ate qe kame munde ta beje pere Kombe e Atedhe e kame be e do vazhdoje ta beje ….. deri sa te jeme i gjalle.

Une Rafis Aliti. ati ku kame mundur te kontriboje pere te miren e bashkeluftareve te mi kame dhane kontributin tim.

Aqe sa kame munde te ndimoje te kontriboje pere bashkekombasit e mi dhe me gjere pere njerzit qe kane pase nevoje
Se kame kursi veten qe te kontriboje pere Invalidet e luftes e pere familjet e Deshmoreve jame angazhuare dhe do te angazhohem edhe ne te ardhmen aqe sa mundem .

Po perkulem para Deshmoreve te Kombit

Po perkulem para bashkeluftarev te mi.

Po perkulem para bashkombasve te mi.

Po para teje Fatmir e mentorit tend ;

dhe te opozites Shqiptare as perkulem e as do heshti.

TË FUNDIT
44 minuta
Mexhiti: Asnjë Ivan Stoilkoviç nuk mundet kurrë që t’i ndryshojë faktet e kryera!
50 minuta
Sali: për shqiptarët ky rotacion politik nënkupton edhe rotacion në jetën e tyre reale, sepse më 2024 po përfundojnë vitet e letargjisë
1 orë
Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
1 orë
Taravari: Kalojmë në veprim, këto janë synimet tona, integrimet evropiane, heqja e 20% …
1 orë
Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

ME TE LEXUARA

21 orë
Tifozët serbë me thirrje “Vrit, ther, që shqiptari të mos ekzistojë”
1 ditë
Një person nga Struga dyshohet për prodhim të diplomave të falsifikuara
4 orë
Aggeler: Është për t’u përshëndetur njoftimi i Mickoskit se gjatë betimit do të përdorë emrin kushtetues
23 orë
Kujdes! Nesër dhe pasnesër do të bllokohen disa rrugë në Shkup – që çojnë te varrezat e Butelit
1 orë
Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
20 orë
Maqedonia me humbje më të madhe të ujit në rajon
1 ditë
Banorët e fshatrave të Likovës një dekadë të etur për ujë, projekti zvarritet me vite

LEXO MË SHUMË

Foto

Mexhiti: Asnjë Ivan Stoilkoviç nuk mundet kurrë që t’i ndryshojë faktet e kryera!

shefii 2 (1)

Sali: për shqiptarët ky rotacion politik nënkupton edhe rotacion në jetën e tyre reale, sepse më 2024 po përfundojnë vitet e letargjisë

Angela Ageler

Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

FB_IMG_1718965756133

Taravari: Kalojmë në veprim, këto janë synimet tona, integrimet evropiane, heqja e 20% …

4a80d4fb-369e-4972-951f-6704aa84eccf

Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

IMG_3408

Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re

kasami

Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë

Foto

Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

INFO

NA NDIQ