Aliu nga ASH: Mbështesim plotësisht liderin tonë, politika është art i navigacionit të ndryshimeve

ina-online
ina-online

03/02/2024

Reagime të shumta nga eksponentë të Aleancës për Shqiptarët në lidhje me publikimin e qëndrimit të kreut të partisë, Arben Taravari, që njoftoi se personalisht është “pro” koalicionit me opozitën shqiptare, përcjell TV21. Ka reaguar edhe ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, që vjen nga radhët e ASH-së, Azir Aliu. Ai shkruan se mbështet liderin e partisë.

Ja postimi:

“def support_leader:
print(“Ne mbështesim plotësisht liderin tonë!”)
support_leader ()
def upgrade_system():
print (“Upgrading system…”)
#Politika është art i navigacionit të ndryshimeve!
print(“System upgrade complete.”)”, ka shkruar Aliu.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

ahmeti-grubi-bujar-osmani-arber

Ademi: Osmani është i pari në listë, kemi mbledhur mbi 9.000 nënshkrime

kuvendi parlamenti

Të mërkurën deputetët do të votojnë për anëtarin e KSHZ-së dhe Ligjin për lojërat e fatit

bujar osmani

Osmani: Ukraina është vetëm stacioni i parë i ambicies imperialiste ruse, në radhë është Ballkani

kasami tetove nenshkrime

“Ndryshimin nuk e ndal as pushteti e as Rusia”, Kasami: Po të kishte më shumë zyra KSHZ, nënshkrimet do të mblidheshin për një ditë

INFO

NA NDIQ