Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

Picture of INA
INA

24/09/2023

Almeda Abazi do të jetë prezantuesja e edicionit të 62-të të festivalit të RTSH-së. SModelja shqiptare, e cila prej vitesh jeton me familjen e saj në Turqi, do të rikthehet në vendlindjen e saj për evenimetin më të rëndësishëm së muzikës.

Por në prezantimin e spektaklit gjigant, ajo nuk do të jetë vetëm. Të njëjtat burime, thonë se djali që do ta shoqërojë është gjithashtu moderator dhe bëhet fjalë për Xhani Shqerrën.

Deri më tani këto janë detajet e para që janë zbuluar nga spektakli i njohur, dhe nuk na mbetet gjë tjetër vecse të presim për të mësuar të rejat e fundit. Kryefjala.com

TË FUNDIT
2 minuta
Adelina Tahiri "çmend" rrjetin, shfaqet joshëse në fotot me bikini (Foto)
7 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
7 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
7 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
8 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

ME TE LEXUARA

7 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
7 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
2 minuta
Adelina Tahiri "çmend" rrjetin, shfaqet joshëse në fotot me bikini (Foto)
1 ditë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
1 ditë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

LEXO MË SHUMË

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri “çmend” rrjetin, shfaqet joshëse në fotot me bikini (Foto)

Olta

“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

motrat kabashi arta dhe ana

Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

luiz ejlli

Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

julian deda erjola lediona

Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

INFO

NA NDIQ