Aludimeve për lidhjen me Romeon, Klea Huta iu përgjigjet kështu

INA
INA

20/03/2024

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre në publik në vitin 2018, edhe pse në media përflitej që në vitin 2017 për një romancë të mundshme mes moderatores dhe këngëtarit.

Një deklaratë e Meritonit në BBV3 kundrejt Romeos, sikur ka ngacmuar gratë e shokëve është bërë virale në rrjet. Mesa duket Klea ka vendosur të reagojë pas këtyre pretendimeve, duke postuar një foto të rrallë të çiftit para shumë vitesh.

Klea ka postuar në Instastory disa fotografi të vjetra të çiftit në vitet e para të lidhjes. Një ndër fotot më të veçanta që ajo postoi ishte një foto e vitit 2016, ku ata sapo ishin njihur. Ajo shkruan:

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ