Publikohet kënga më e re e Luizit “Amanet” (VIDEO)

INA
INA

7 Shtator, 2023

Kënga më e fundit e Luiz Ejllit, “Amanet”, sapo është publikuar në kanalin e këngëtarit, në “Yotube”.

Kënga që ka të bëjë me amanetin që nëna i jep për t’u kujdesur dhe për ta dashuri partneren e tij sa të ketë jetë, pritet të jetë suksesi i radhës i fituesit të “Big Brother VIP 2”.

Mesa duket edhe ky prodhim muzikor i realizuar me perfeksionizëm të lartë nga Synopsisads me regjisorin Xhulian Shabani, është një dedikim për partneren e tij, Kiara Titon, pasi artisti thotë “më kujtohet dita kur i pashë ato sy, me shpirt e ndjeva që do të lidhesha me ty.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-30-19-29-46-582-edit_com.facebook.katana

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

festivali kenges shqiperi

Ja kush janë emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH

emina cunmulaj

Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

INFO

NA NDIQ