Rrahmani protagonist në Champions, mbrojtësi shqiptar i realizon gol Barcelonës në Spanjë (VIDEO)

ina-online
ina-online

12/03/2024

Amir Rrahmani protagonist. Mbrojtësi shqiptar ka realizuar gol në Champions League, në ndeshjen të cilën Napoli përballet me Barcelonën në Estadi Olímpic Lluís Companys (Barcelona).

Mbrojtësi mori një top të bukur nga krahët dhe me të majtën mposhti portierin Ter Stegen. Kujtojmë që Rrahmani “tundi rrjetën” edhe në kampionat, në ndeshjen e luajtur në fundin e muajit shkurt ndaj Sassuolos.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

berat-gjimshiti-djimshiti

“Moment krenarie për të gjithë ne” – Gjimshiti flet pasi eliminoi Liverpoolin me Atalantan e tij

XHAKA GRANIT

Granit Xhaka po çmend, as anglezët nuk e ndalen

fenerbahce

Fenerbahce eliminohet

salah

Liverpoolit nuk i bën punë fitorja, eliminohet nga Atalanta e Gjimshitit

kloop

Klopp: Krijuam 67 goditje në tre ndeshjet që nuk i fituam, e çuditshme

akil

Sot mbahet seanca dëgjimore për xhudistin Akil Gjakova – kërkohet paraburgimi i tij

edon-zhegrova

Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas

Anceloti

Ancelotti pas fitores ndaj Cityt: Të gjithë menduan se Reali kishte vdekur, por duhet të dini se Reali nuk vdes kurrë

Pep Guardiola

“ Nuk pendohem për asgjë”/ Guardiola uron Realin pas kualifikimit

INFO

NA NDIQ