Ana Kabashi hedh akuza ndaj produksionit të “Big Brother Vip Kosova”

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2023

Këngëtarja, Ana Kabashi ka disa javë që është eliminuar nga Big Brother.

Ajo që nga dalja shumë rrallë është paraqitur edhe në prime – duke lënë të nënkuptohet se marrëdhëniet nuk i kanë shumë të mira me produksionin.

Së fundmi, Arta ishte e ftuar në emisionin “Studio A” në ATV ku foli më shumë rreth eksperiencës së saj gjatë qëndrimit në shtëpi.

Këngëtarja ka ‘goditur’ produksionin e “Big Brother Vip Kosova” teksa ka thënë se qysh në fillim të spektaklit dihet se kush do të jetë fituesi i çmimit prej 200 mijë eurosh.

Se për kë e ka fjalën ajo nuk ka treguar, por tha se nuk është pishman që ka hyrë.

TË FUNDIT
2 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
8 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
10 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
10 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
11 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

21 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
12 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
11 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
2 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën
10 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ