Analisti: Nëse opozita në zgjedhjet e majit merr më shumë se 10 bashki, unë ulëm në gjunjë dhe u puth këmbët

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/01/2023

Në “Ora e Betit” nga Beti Njuma në RTV Ora, analisti Ilir Demalia bëri një zotim lidhur me zgjedhjet lokale në 14 maj.

Ai tha se nëse opozita do të marrë më shumë se 10 bashki në këto zgjedhje, atëherë ai do tu ulet në gjunjë dhe do t’i puthë këmbët.

Demalia: Të bëhet edhe një përleshje dhe luftë, ama të dalë një perosn. Nuk mund të vazhdohet kështu. Është skandal për Shqipërinë.

Unë të garantoj se nëse opozita në zgjedhjet e majit merr më shumë se 10 bashki unë vij këtu dhe ulëm në gjunjë e u puth këmbët.

TË FUNDIT
2 ditë
Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake
3 ditë
Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën
4 ditë
“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin
4 ditë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
5 ditë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

ME TE LEXUARA

2 ditë
Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake

LEXO MË SHUMË

ushtria forcat e armatosura shqiperi

Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake

david cameron

Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën

ksamil sarande

“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

edi rama shkup

Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

Do bombardohen shkollat! Alarmi që ngrit në këmbë Shqipërinë

policia-shqiperi shqiptare

Terrori gjatë natës në Durrës/ 40-vjeçari mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov! Të shtëna edhe ndaj RENEA-s

Edi Rama

Media greke pas takimi të Ramës me shqiptarët në Athinë: Marrëdhënia mes Shqipërisë dhe Greqisë përballë një ngërçi

edi rama

Rama flet për Çamërinë nga Athina: Emigrantët përjetuan poshtërimin e fshesave të zeza

INFO

NA NDIQ