Ancelotti flet për forëm ne Modriçit, Benzemës dhe Kroosit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

7 Prill, 2023

Trajneri i Real Madridit ka folur në konferencë për media para përballjes së nesërme mjaft të vështirë ndaj Villarrealit.

Ai u pyet për shumë çështje, ndër tjera edhe për të ardhmen e disa yjeve të skuadrës.

Trajneri italian beson se Modriç, Benzema dhe Kroos do të jenë në Madrid sezonin e ardhshëm.

“Besoj se Modriç, Benzema dhe Kroos do të jenë këtu sezonin e ardhshëm.

E ardhmja do të jetë gjithashtu e ndritshme; ne kemi talente kryesore si

Tchouaméni, Camavinga, Valverde, Ceballos… dhe ata do të bëjnë histori gjithashtu.

Është ndryshe nga të tjerët por ata do të jenë të shkëlqyeshëm”, tha ai.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Inzaghi-14-gen

Inzaghi: Ata janë më të fortët në botë, por ne do të japim jetën…

nasser-al-khelaifi-psg

Presidenti i PSG-së po e ndihmon Sheikun Jassim për ta blerë Unitedin

morata

Morata i thotë “Po” Atleticos, gati rinovimi deri në 2026-ën

Champions-League-draw-latest-odds-1010038

Sot, finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, Man City – Inter

mesi-argentina

Zbulohet data kur Messi debuton me Inter Miamin

real-madrid

Një kumanovar, portier i ri i Real Madridit?

inter

Finalja e Champions League, Inter zbret në fushë në stadiumin “Ataturk”

Hakan calhanoglu

Calhanoglu “selam” Interit para finales së Ligës së Kampionëve

struga trim lum

Edis Maliqi largohet nga Struga Trim Lum

INFO

NA NDIQ