Ancelotti zbulon se çfarë dhurate mori nga Kloppi në finalen e vitit të kaluar

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2023

Carlo Ancelotti ka zbuluar se Jurgen Klopp i ka dhuruar atij një cigare elektronike para finales së Ligës së Kampionëve të vitit të kaluar.

Trajneri italian do të takohet me Liverpoolin e Kloppit në “Anfield” në ndeshjen e parë të raundit të 16-të të Ligës së Kampionëve të martën.

Gjatë një interviste me Sky Sport Italia, Ancelotti zbuloi se Klopp i kishte bërë një dhuratë para finales së Ligës së Kampionëve 2022.

“Ishte një cigare elektronike”, tha Ancelotti në intervistën e tij me Sky Italia.

“Klopp është një person shumë i mirë. Ne ishim bashkë në Liverpool gjatë pandemisë dhe i dërgonim mesazhe njëri-tjetrit dhe i dërgonim dhurata”.

Megjithatë, Ancelotti nuk ka sjellë dhuratë për Klopp këtë herë, ashtu siç priste trajneri gjerman.

“Do t’i jap një në Madrid”, tha trajneri italian duke buzëqeshur.

TË FUNDIT
1 orë
Austria merr 3 pikë e para në "Euro 2024", Polonia e vogël pa Lewandowskin…
3 orë
Përmbysje e çmendur në Dyseldorf, Ukraina siguron pikët e para në Euro 2024
4 orë
E shpjegon UEFA: Ja çfarë i duhet Shqipërisë për të kaluar grupin
6 orë
Kontratë 2 vjeçare dhe me opsion rinovimi, Jasir Asani arrin marrëveshjen me ekipin e La Liga
6 orë
Xhaka sfidon gjermanët me një mesazh luftarak!

ME TE LEXUARA

6 orë
Kontratë 2 vjeçare dhe me opsion rinovimi, Jasir Asani arrin marrëveshjen me ekipin e La Liga
1 ditë
Lajm i mirë për Ramadanin, vjen oferta e gjigantit italian
14 orë
Fillon Copa America, Argjentina e nis mbrojtjen e titullin me fitore ndaj Kanadasë
4 orë
E shpjegon UEFA: Ja çfarë i duhet Shqipërisë për të kaluar grupin
1 ditë
“Hysaj dështon sërish, masakrohet në rrjet”, ish-futbollisti Sokol Kushta: Këto janë gabimet e radhës
14 orë
Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024
3 orë
Përmbysje e çmendur në Dyseldorf, Ukraina siguron pikët e para në Euro 2024
1 ditë
Renditja e FIFA-s: Rënie për Maqedoninë e Kosovën, Shqipëria nuk lëviz
13 orë
Komenti i guxishëm dhe i sinqertë i një vajze serbe

LEXO MË SHUMË

IMG_3458

Austria merr 3 pikë e para në “Euro 2024”, Polonia e vogël pa Lewandowskin…

IMG_3457

Përmbysje e çmendur në Dyseldorf, Ukraina siguron pikët e para në Euro 2024

kombetarja

E shpjegon UEFA: Ja çfarë i duhet Shqipërisë për të kaluar grupin

Jasir Asani

Kontratë 2 vjeçare dhe me opsion rinovimi, Jasir Asani arrin marrëveshjen me ekipin e La Liga

xhaka zvicer

Xhaka sfidon gjermanët me një mesazh luftarak!

uk lushi

Lushi: Mirlind Daku duhet të pezullohet, nëse vërtetohet se ka fyer serbët e maqedonët

arber hoxha

Mori duartrokitjet e të gjithëve, Arbër Hoxha: Besojmë te fitorja ndaj Spanjës

Spanja Luis De La Fuente

E konfirmon trajneri i Spanjës: Ndaj Shqipërisë luajmë me rezerva

Mirlind Daku

“AS” paralajmëron: Daku nuk do të luaj ndaj Spanjës

INFO

NA NDIQ