Andi Demiri nga Tearca e Tetovës bëhet pjesë e Lille, aty ku luan edhe Edon Zhegrova

Picture of ina-online
ina-online

16/06/2024

Në botën e futbollit, ku talentet e reja ngrihen dhe bien si yje në qiellin e natës, një emër i ri ka filluar të ndriçojë më fort se të tjerët, Andi Demiri nga Tearca.

Ky djalosh i mrekullueshëm ka arritur të bëjë atë që shumë të rinj vetëm e ëndërrojnë – ka nënshkruar një kontratë me klubin prestigjioz francez, LOSC Lille.

Nënshkrimi me LOSC Lille është një hap i madh për Andin, por edhe për futbollin shqiptar në tërësi.

Lille, një ekip që ka njohur suksese të mëdha në Ligue 1 dhe në arenën evropiane, ofron një platformë të shkëlqyer për zhvillimin e mëtejshëm të Andit.

TË FUNDIT
7 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
7 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
7 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
7 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
8 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

ME TE LEXUARA

7 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
7 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
1 ditë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
1 ditë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
1 ditë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
8 orë
Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”
8 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

LEXO MË SHUMË

manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

lukaku

Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë

araujo

Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!…

perez real

Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

INFO

NA NDIQ