Andi nga Gostivari paraqitje të jashtëzakonshme në finalen “Supertalent” në Kroaci (Video)

INA
INA

31/12/2023

Andi ismaili nga Gostivari ka marrë pjesë në një shou televiziv për talentët e rinj në Kroaci.
Si balerinë i jashtëzakonshëm ai ka mahnitur panelin e profesionistëve dhe publikun kroat. Lëvizjet e tij mahnitëse dhe të jashtëkonshme kanë lënë pa frymë publikun. Ai ka arritur deri në finale. (INA)
Shikoni videon në linkun e mëposhtëm:

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

INFO

NA NDIQ