Pres që të kapet personi që valviti flamurin e “Shqipërisë së Madhe” në Tetovë, thotë Angelov

Picture of ina-online
ina-online

15/08/2023

Drejtori i Qendrës për Menaxhim me Kriza (QKM), Stojançe Angelov, në edicionin veror të “Click Plus” në TV21 tha se pret që institucionet të gjejnë njeriun që valëviti flamurin e “Shqipërisë së madhe” dhe ta sanksionojnë.

“Shikoni çfarë reagimesh shkaktoi valëvitja e një flamuri me Shqipërinë e Madhe. Pres që institucionet ta gjejnë personin dhe ta sanksionojnë. Edhe mua si maqedonas më acaron që një flamur i tillë valon në vendin tim”, tha Angelov.

TË FUNDIT
2 orë
Mitko Çavkov del nga burgu!?
2 orë
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
3 orë
Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave
3 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
3 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

ME TE LEXUARA

10 orë
Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale
1 ditë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
4 orë
Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji
1 ditë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
10 orë
Fluks i madh i makinave në Qafë Thanë
1 ditë
Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara
4 orë
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg
1 ditë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
9 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

LEXO MË SHUMË

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

Kamala Harris 2

Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

INFO

NA NDIQ