Anita Latifi: Ne duhet të kemi Ministri Allah n’dorë tonde

INA
INA

7 Shtator, 2023

Gazetarja Anita Latifi ka komentuar zhvillimet e fundit në vend dhe skandalet e shumta në të gjitha sferat e shoqërisë. E indinjuar ka ngjarja ku u vodhën terapitë e të sëmurëve me kancer, ajo propozon një ministri të re.

“Emiratet e Bashkuara Arabe paskan Ministri të Lumturisë dhe Mirëqenies. Ne duhet të kemi Ministri Allah n’dorë tonde🙄”, ka shkruara Anita Latifi.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mickoski

“Kjo nuk do të ndodhë”, Mickoski i bindur se asnjëri nga 44 deputetët e VMRO-së nuk do të votojë ndryshimet kushtetuese

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Pa Ligj për konfiskim të pasurisë në procedurë civile, nuk mund të kemi luftë kundër korrupsionit dhe krimit

escobar-eskobar

Eskobar: I jemi mirënjohës Maqedonisë së Veriut për lidershipin rajonal dhe pro-evropian

arber ademi

Ademi: Lloga ka mbështetjen e BDI-së

ajri-i-ndotur

“Guardian”: Maqedonia dhe Serbia kanë ajrin më të ndotur në Evropë

720632AE-5507-47CA-B690-47C76770F387

Besimi takoi ambasadoren amerikane: Maqedonia e Veriut të vazhdojë rrugën e anëtarësimit të plotë në BE

F6838740-86EE-42DE-9172-1B5332D977E2

Kroacia zbulon pesticid helmues në specat e importuar nga Maqedonia

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Paga minimale do të rritet për 10%

Arrestim_Pranga-780x468-1

Arrestohet 52 vjeçari nga Gostivari, akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes së tij

INFO

NA NDIQ