Anita: Prit me ditë e prit me vjet, pushka e Aleancës s’po kërcet

INA
INA

24/01/2024

Gazetarja Anita Latifi ka komentuar zhvillimet e fundit në subjektin politik Aleanca për Shqiptarët. Kjo parti ka javë dhe muaj që po luhatet të shkoj në koalicion zgjedhor me opozitën apo me BDI-në. Populli është në pritje por akoma nuk ka ndonjë lajm Rreth kësaj dileme. Lidhur me këtë Anita ka shkruar: Prit me ditë e prit me vjet, pushka e Aleancës s’po kërcet. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ