Ankth në stërvitjen e Juventus, dy lojtarë e mbyllin para kohe seancën

ina-online
ina-online

20/09/2023

Juventus vijon përgatitjet në vigjilje të ndeshjes së radhës në Serie A, atë ndaj Sassuolos. Bardhezinjtë do të tentojnë një tjetër fitore pas asaj me Lazion për të shtuar presionin në radhët e Interit që për momentin kryeson kampionatin me dy pikë më shumë se torinezët.

Por, tre ditë nga përballja me Sassuolon, lajme jo të mira vijnë nga kampi i Juventus teksa në seancën e fundit stërvitore kanë shfaqur shqetësim Alex Sandro dhe Adrien Rabiot. Të dy lojtarët janë detyruar ta ndërpresin para kohe stërvitjen, me Rabiot që mori një goditje nga Bremer ndërsa Sandro u pa duke çaluar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

INFO

NA NDIQ