Anulohet seanca për Spitalin modular në Tetovë

Picture of INA
INA

26/06/2024

Anulohet seanca për Spitalin modular në Tetovë për më 25 shtator, informon gazetari i TV21 Senat Zylbehari.

Siç bëhet e ditur, seanca është anuluar për shkak të mungesës të përfaqësuesve nga Spitali i modular i Tetovës.

TË FUNDIT
14 minuta
Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!
24 minuta
Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut
25 minuta
Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë
27 minuta
Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!
38 minuta
Tetovë, xhipi me targa zvicerane i'a mori jetën 67 vjeçarit me bicikletë dhe iku nga vendi i ngjarjes

ME TE LEXUARA

22 orë
Çavkov del nga burgu
15 orë
Nga BDI thonë se ideja për ndarje ka ardhur nga degët partiake, janë hedhur lloj lloj opsione
1 ditë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë
2 orë
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
22 orë
Qeveria e re publikon rrogat e kryeministrit dhe ministrave

LEXO MË SHUMË

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

ilire dauti

Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!

biciklete

Tetovë, xhipi me targa zvicerane i’a mori jetën 67 vjeçarit me bicikletë dhe iku nga vendi i ngjarjes

Screenshot_20240723-135214~2

“Me mur të gjallë’ do ta mbrojmë tokën”/ Banorët e Koliçanit të Poshtëm të vendosur, nuk lejojnë vendosjen e fotovoltaikëve

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

INFO

NA NDIQ