Anwar nuk i reziston Dua Lipës, çifti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit

0

Anwar Hadid dhe Dua Lipa po kalojnë momente romantike bashkë.Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është duke e shijuar në maksimum lidhjen e saj të re, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes nga kuzhinieri Isaac Carew, këngëtarja me famë botërore shihet shumë e lumtur.E tillë duket edhe në postimet e fundit në Instagram ku shihet me modelin, Anwar Hadid, tashmë të dashurin e saj.

Ky i fundit shihet se nuk i reziston dot Dua Lipës.