Anxhelina po kalon pushimet në Shqipëri, provokon me pozat në bikini

0

Anxhelina vjen me një seri imazhesh joshëse.

Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë një nga emrat më të përmendur gjatë këtyre muajve të nxehtë vere, me postimet që po i bën.

Këngëtarja/modelja e cila po i shijon pushimet Shqipëri, ka ndarë një seri imazhesh të reja në bikini ku shfaqet në formë të përkryer trupore.

Natyrisht që në këto imazhe nuk mungojnë as komplimentet e fansave dhe miqve të saj për një paraqitje kaq brilante.

View this post on Instagram

💧

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on