Anxhelina vjen e ‘zjarrtë’ në foton e fundit, pozon veç në reçipeta

0

Anxhelina Hadërgjonaj është shfaqur tejet tërheqëse në fotografinë e fundit.

Anxhelina Hadëgjonaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona të shkurër, ndërsa në pjesën e sipërme mbante veç reçipeta.

Edhe këtë herë, ajo vuri në plan të parë format perfekte trupore dhe pranoi shumë komente pozitive nga ndjekësit. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/anxhelina/?utm_source=ig_embed