Aparat digjital, faturat e ujit mund të paguhen edhe në qendrën tregtare “City Mall” në Shkup

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Maj, 2023

N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimi-Shkup” bën të ditur se në qendrën tregtare “City Mall” ëstë vendosur sportel digjital për pagesë të faturave, ku qytetarët do të mund vet të paguajnë faturat.

Nga N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimi-Shkup” shtojnë se aparati është vendosur në katin e parë, gjegjësisht në vendin për aparate të bankave.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

INFO

NA NDIQ