Arbana dhe Eduarti “bojkotuan” premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, me kë i ka mbetur “hatri” moderatores?

Picture of INA
INA

10/10/2023

Përpos formaliteteve të premierës së filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’ që u zhvillua dje në ballinën e Pallatit të Kongreseve, le të flasim pak për surprizat.

Duket e çuditshme, por sigurisht njëra prej tyre mbante emrin e moderatores së njohur Arbana Osmani dhe pyetja që shtrohet është pse?

Ajo dhe bashkëshorti i saj Eduart Grishaj nuk u panë askund, as në tapet të kuq madje u zhduk papritur edhe nga rrjetet sociale. Teksa të gjithë e prisnim mes të ftuarve në premierën e famshme, ajo duket se ‘bojkotoi’ gjithë organizimin qoftë edhe me një urim të vetëm që nuk e pamë dhe sigurisht që u pikas menjëherë.

Kjo për faktin se siç e dimë, prej vitesh Arbana i ka shërbyer shumë televizionit ku ajo ka krijuar karrierën e saj dhe vazhdon të thurë sukses. E meqë jemi tek kjo pjesë, e kemi parë gjithashtu që në çdo promovim të projekteve të reja të televizionit, të gjenim urimet e përzemërta të saj publikisht, por këtë herë mungoi dhe menjëherë ngritëm disa pikëpyetje?

Vallë, me kë i ka prishur marrëdhëniet moderatorja që vendosi të ‘bojkotonte’ në këtë formë eventin e rëndësishëm të televizonit ‘Top Channel’?

TË FUNDIT
2 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
4 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
15 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
19 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
19 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
19 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
19 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
15 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
4 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
2 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

LEXO MË SHUMË

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Screenshot_2024-06-20-20-55-46-376_com.android.chrome-edit

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

collage-1-9-780x439-1

Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Luana V

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi: Nëse sot fiton Shqipëria, unë…

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

INFO

NA NDIQ