Arbana i përgjigjet zërave për largimin e saj nga Top Channel

Picture of INA
INA

02/11/2023

Së fundmi ka qarkulluar me shpejtësi lajmi se Arbana nuk do prezantojë Big Brother VIP3. Për më tepër thuhej se moderatorja ka pasur një ngërç me administratorët e televizionit.

Në lidhje me këtë çështje ka reaguar pak më parë vetë Arbana. Ajo ka publikuar një foto duke pirë kafenë në ambientet e Top Channel, si një mënyrë për të hedhur poshtë zërat që qarkullojnë.

TË FUNDIT
8 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
20 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
24 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
24 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
20 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
8 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ