Arbana Osmani dhe Ledion Liço do ta moderojnë bashkë “BBV3″

INA
INA

04/01/2024

Pikëpyetjeve i erdhi fundi! Arbana Osmani dhe Ledion Liço do të jenë bashkëprezantues të edicionit të tretë të “Big Brother VIP”.

Informacioni është përditësuar vetëm pak orë më parë, duke konfirmuar një herë e mirë moderatorët kaq shumë të komentuar.

Ashtu siç dihet, reality-show do të nisë transmetimin maratonë të shtunën e ardhshme, më 13 janar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ