Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

Picture of INA
INA

13/04/2024

Shumë është thënë mbi marrëdhënien e Luiz Ejllit dhe Arbana Osmanit.

Prej muajsh flitet për një ftohje të raportit mes tyre, gjë që u nxit edhe nga një deklaratë e Luizit, i cili muaj më parë i pyetur në lidhje me krisjen e tyre, tha:

‘Unë jam këtu, ajo atje…Ka krisje… Në maj do zbuloj më shumë se s’më lejohet.’

E pyetur rreth kësaj në “Zë me Mirën”, Arbana tha se para disa ditësh:

“Luiz Ejlli i pari, por të gjithë, kanë respektin tim maksimal dhe vlerësimin tim maksimal për atë çfarë kanë bërë në Big Brother. Raporti im përgjithësisht me të gjithë konkurrentët, fillon dhe mbaron me fillimin dhe mbarimin e Big Brother. Kështu që nëse na takon jeta, unë jam shumë e lumtur që t`i jap një përqafim të gjithëve.”

Sakaq, mbrëmjen e sotme ata kanë treguar se kanë përmirësuar raportet. Arbana ka publikuar një video ku shfaqet Klajdi Haruni duke kënduar një cover të Ardit Gjebreas të kënduar më parë nga Luizi.

“Ardit Gjebrea ka bërë një kryevepër që unë si cover e kam shijuar vetëm një herë nga Luizi dhe nga Klajdi sonte”- shkruante Arbana krah videos, duke bërë tag Luizin.

Postimi është shpërndarë edhe nga Luizi. Vlen të theksohet se ai nuk e ndjek ende Arbanën. Luizi e hoqi atë nga lista e personave që ndiqte në Instagram, pak muaj pas daljes nga BBV.

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3345565007611020184?utm_source=ig_story_item_share&igsh=bGpkaW9xam1lM3R5

TË FUNDIT
1 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
5 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
11 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
11 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
19 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

19 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
11 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
1 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
11 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ