Arbana Osmani flet hapur për ndërhyrjet

ina-online
ina-online

22/02/2024

Arbana Osmani, moderatorja e njohur shqiptare, në rrjetin social ‘Instagram’ ka treguar për ndërhyrjet në fytyrën e saj.

Arbana ka treguar se kur kishte bërë për herë të parë Botox.

“Botoxin e kam bërë për herë të parë para 2 vitesh para fillimit të BB, vetëm të zona e ballit. Isha tmerr frikë normal, por që më pëlqeu rezultati dhe e ri përsërita pas 6 muajsh”, ka shkruar Arbana.

Ndërsa, ajo ka treguar edhe kur e kishte bërë për herë të fundit.

“Për herë të fundit e kam bërë vjet para dasmës, te balli dhe pak poshtë syve”, ka treguar ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ