Arbana Osmani flet për ‘Big Brother VIP 3’, një koment edhe për Ledion Liçon

Picture of INA
INA

01/06/2024

balkanweb back buttonlogo balkanweb e madhe
Fillimi > -Show Bizz
Arbana Osmani flet për ‘Big Brother VIP 3’, një koment edhe për Ledion Liçon
01 Qershor, 2024 09:54

CaptureMadhësia e tekstit:
Balkanweb app Download on Apple StoreGet it on Google Play

“E kam parë shumë pak me thënë të drejtën.”-thotë Arbana Osmani për këtë edicion të “Big brother VIP 3”, duke shtuar: “Për shumë arsye, kryesisht sepse nuk kam qenë gjatë gjithë kohës në shtëpi. Edhe në shtëpi kur mblidhemi darkave fëmijët kanë dëshirat e veta për të parë ato që duan. Atë kohë që më mbetet kam zgjedhur të shikoj ato që nuk mund t’i shikoja kur bëja Big Brother.”

Në një intervistë për ‘Prive’, moderatorja u shpreh se “Nuk ka nevojë ta shoh shumë Big Brother. Ndjek pak dhe e kuptoj. Do jepja një gjykim të gabuar dhe sipërfaqësor. Kam parë që ka patur sukses dhe më bëhet shumë qejfi.”
Arbana në fjalën e saj i doli në krah produksionit që është përballur edhe me kritika. Sipas saj “Të bësh Big Brother nuk është e lehtë kështu që të gjithë ata që ndoshta e gjykojnë edhe punën e produksionit nuk është krejt e lehtë. Unë kam qenë vetë në vedin e tyre edhe meritojnë çdo lloj vlerësimi se është punë e vështirë.”

Po për Ledionin a ka ndonjë kritikë? “Jo, nuk kam.”-thotë ajo e prerë, duke treguar veçse vlerësime për të. “Ledionin e kam mik. Kam shumë lëvdata për të. E kam njohje shumë të vjetër edhe kemi kujtime shumë të bukura bashkë. Është një profesionist që unë e vlerësoj dhe nuk kam kritika.”

TË FUNDIT
5 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
5 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
8 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
1 ditë
Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan
2 ditë
Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

ME TE LEXUARA

8 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
5 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
5 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

Screenshot_2024-06-10-20-46-34-823_com.facebook.katana-edit

Video/ Luizi sjell këngë të re me Melindën, publikon pak nga muzika

linda blero

“Më ka ngacmuar”/ Ish-bashkëshortja i del në mbrojtje Bleros, pas akuzave nga Linda

sara HOXHA LEDRI

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

INFO

NA NDIQ