Arbana Osmani kritikohet për veshje, nuk heziton të kthejë përgjigje publike

Picture of INA
INA

04/10/2023

Pavarësisht se kohët kanë ndryshuar dhe njerëzit janë më të emancipuar, duket se ende ka nga ato mendje që kritikojnë se si një nënë duhet të vishet.

Ditën e djeshme ishte Arbana Osmani, ajo që u kritikua lidhur me veshjen e saj, ku disa përdoruese të rrjeteve sociale, komentuan në profilin e saj.

Dke u shprehur se po humbisnin respektin për moderatoren për shkak të mënyrës që ajo ka zgjedhur të vishet, ndërkohë që është nënë e tre fëmijëve.

Kritikohet për veshjen, Arbana Osmani nuk heziton të kthejë përgjigje publike.

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, njihet për elegancën e saj të cilën e paraqet edhe në formate televizive.

Së fundi, ajo është paragjykuar lidhur me një veshje, shkruan lajmi.

Një ndjekëse i ka komentuar në një formë aspak të këndshme.

“Epo kështu e kanë VIP-at, zbulohen në disa pjesë të trupit dhe mbi të gjitha harrojnë edhe shqipen. Pak nga pak po humbas respektin që kam për ty. Mos harro je nënë e 3 fëmijëve.”, ka shkruar ndjekësja.

Arbana nuk ka hezituar aspak t’i kthejë përgjigje.

“Një grua mund të ketë edhe 7 fëmijë e prap të vishet si t’i dojë qejfi. Ashtu siç vishet një burrë të cilit ti kurrsesi s’do ia lije këtë koment.”, i përgjigjet ajo.

Më pas moderatorja ka ndarë një përgjigje në Instastory duke shkruar: Deri “sa fëmijë” mund të veshësh çfarë të do qejfi?

TË FUNDIT
11 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
11 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ