Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

INA
INA

21/09/2023

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është tejet aktive në mdiat sociale duke publikuar momente të shumta.

Ajo ka publikuar disa video nga shtëpia e saj ku nuk duket në gjendje të rregullt, kështu të paktën e ka quajtur ajo. “Meqë ju kisha premtuar, por prapë nuk është edhe aq rrëmujë krahasuar me qa është zakonisht ne ketë orë” ka shkruar Osmani.

Mbi ketë ajo mori komente të shumta të çfarë do lloji.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

Screenshot-2023-12-07T110541.580-750x375

Brenda shtëpisë së Arif Ziberit, yllit të “Elita 5” (foto)

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito shijojnë pushimet në alpet zvicerane

Luiz Ejlli

Luiz Ejlli për vitin e Ri vjen në Maqedoni. Ja në cilin qytet (video)

INFO

NA NDIQ