Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother VIP Albania 3

INA
INA

09/12/2023

Prezantuesja e mirënjohur, Arbana Osmani ka dhënë lajmin e fundit se a do të drejtoj edicionin e radhës të Big Brothe VIP Albania.

“Miq të dashur,

Ka 2 muaj që flitet nëpër portale në lidhje me rolin tim si moderatore në BBVIP. Është koha që të sqaroj dhe t’i njoftoj një herë e mirë të gjithë adhuruesit e mi, të cilët më kanë përkrahur gjatë 10 edicioneve të “Big Brother”!
Dua t’ju informoj se në BBVIP 3 nuk do të jem prezantuese për arsye personale! 🙏🏻
Në Këtë edicion do të jetë Ledion Liço prezantues, dhe i uroj shumë suksese gjatë gjithë rrugetimit në këtë format gjigand! ❤️

Më rrespekt e juaja Arbana Osmani! 🙏🏻”, ka shkruar ajo përmes një postimi në rrjetet sociale. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ