Arbana Osmani pjesë e TV Klan? Ja si qëndron e vërteta

Picture of INA
INA

24/05/2024

Arbana Osmani ditën e djeshme zbuloi se po përgatit rikthimin në ekran. Jo shumë. Thjesht tri foto që tregonin: studio televizive, Eduart Grishajn, një skaletë, një të ftuar përballë saj dhe publikun.

Pikërisht fotoja e fundit nga studio me publikun konfuzoi shumë njerëz në rrjetet sociale, që nisën të aludonin se ajo po regjistronte në TV Klan.

Si qëndron e vërteta? A i është bashkuar ajo TV Klan? Burimet tona na bëjnë me dije se diçka e tilla nuk ka ndodhur dhe Arbanën nuk do e shohim në logon e TV Klan. Të paktën në të ardhmen e afërt.

Ku, atëherë? Gjasat janë që ajo të qëndrojë në Top Channel. Pasi, sërish burimet tona, na kanë zbuluar se këto koha e kanë parë Arbanën në ambientet e Top Channel.

Aktualisht, nuk ka asnjë detaji lidhur me programin që ajo po sjell. Kohë më parë, kur njoftoi largimin nga “Big brother VIP”, Arbana foli për një projekt të veçantë.

Mbetet për tu parë se çfarë do jetë.

TË FUNDIT
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ