Arbana Osmani prek me rrëfimin emocionues

INA
INA

03/02/2024

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ndërsa një ndër ta ka shkruar: “Si përballohet humbja e mamit në moshë të re?”

Kjo pyetje e ka bërë për të qarë moderatoren, e cila ka zbuluar se shumë vite më parë edhe nëna e saj vuante nga kanceri dhe ishte në rrezik për jetën, teksa tha se ajo kishte shumë frikë se kjo sëmundje mund ti rikthehej.

“Më bëre të qash. Nuk e di, besoj nuk ka diferencë mosha, një humbje e tillë është gjithmonë e dhimbshme kurdo që vjen. Nëna ime ka qenë në shumë rrezik për jetën kur ne kemi qenë shumë të vegjël dhe për shumë vite me radhë unë kam jetuar me frikën se kanceri mund të rishfaqej një ditë dhe mund ta humbisja papritur. E të betohem vetëm mendimi më lëndonte aq shumë.”– ka shkruar Arbana ndër të tjera.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ