Arbana Osmani rikthehet në televizion. Moderatorja zbulon emisionin ku do ta shohim së shpejti

Picture of ina-online
ina-online

02/06/2024

Arbana Osmani përmes një video të ndarë në Instagram ka konfirmuar se shumë shpejt do të rikthehet në ekran.

Modertaorja me promon e postuar në rrjetet sociale, ka zbuluar edhe emrin që do të mbajë emisioni.

“Kafe për çaste” do të quhet emisioni i cili rikthen moderatoren pas shumë muajsh “pauzash” dhe shkëputjesh nga ekrani.

Por Arbana nuk ka zbuluar më shumë detaje lidhur me datën e nisjes apo në cilin televizion do ta shohim dhe për këtë na mbetet veçse të presim.

TË FUNDIT
30 minuta
Maqedonia, sërish ndër të fundit për të ardhurat për frymë (TABELA)
1 orë
Ukraina dhe Moldavia nisin bisedimet për anëtarësim në BE
2 orë
Anketa: Çdo të dytës kompani i është kërkuar ryshfet nga 10-100 mijë euro
4 orë
Arrihet marrëveshja: Von der Leyen, Costa dhe Kallas në krye të BE-së
5 orë
Çështja e sallave kirurgjike në seancë të qeverisë, Taravari emëron 9 drejtorët e rinj të klinikave në Shkup

ME TE LEXUARA

9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
2 ditë
Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut
15 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
9 orë
Presidentja Siljanovska Davkova priti ambasadorin e Kosovës Florian Qehaja
1 ditë
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit
14 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
8 orë
BBC: Tifozët e Shqipërisë bënë historinë në Euro2024

LEXO MË SHUMË

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

Maqedonia, sërish ndër të fundit për të ardhurat për frymë (TABELA)

Screenshot_20240625-214151~2

Ukraina dhe Moldavia nisin bisedimet për anëtarësim në BE

auto_korrupsion1511207587

Anketa: Çdo të dytës kompani i është kërkuar ryshfet nga 10-100 mijë euro

Von der Leyen, Costa dhe Kallas

Arrihet marrëveshja: Von der Leyen, Costa dhe Kallas në krye të BE-së

Çështja e sallave kirurgjike në seancë të qeverisë, Taravari emëron 9 drejtorët e rinj të klinikave në Shkup

albin kurti mickoski

Kurti uron Mickoskin: T’i forcojmë marrëdhëniet bilaterale

tifozet kuq e zi

BBC: Tifozët e Shqipërisë bënë historinë në Euro2024

qehaja siljanovska

Presidentja Siljanovska Davkova priti ambasadorin e Kosovës Florian Qehaja

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

INFO

NA NDIQ